Dodáváme kvalitní a bezpečné lešení pro každou budovu

Vysočany 2Potřebujete spolehlivou firmu, která zajistí pro vaši stavbu kompletní lešenářské služby včetně zaměření, montáže lešení, demontáže lešení, nájmu a dopravy lešení? Vyberte si VIP lešení.

Lešení se věnujeme od roku 2002. Patříme ke špičkám ve svém oboru. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti staveb lešení, jsme si vybudovali dobré jméno. Chceme i do budoucna udržet vysoký standard poskytovaných služeb, zaměření na odbornost, bezpečnost a profesionalitu.Našimi partnery jsou jak renomované firmy, tak i drobní podnikatelé a živnostníci.

Všechna lešení, která dodáváme, splňují veškeré požadavky na bezpečnost a mají potřebné certifikáty. Naše společnost je pojištěna pro případ způsobení škody. Odborní pracovníci jsou oprávněni a způsobilí vykonávat lešenářské práce a s tím související práce ve výškách při dodržování všech platných předpisů.  Povinně se účastní pravidelných školení lešenářů pod vedením zkušeného instruktora lešení. Na žádost zákazníků jsme schopni zajistit také školení pro jejich zaměstnance.

Jsme držitelé osvědčení o odborné způsobilosti pro dočasné stavební konstrukce (instruktor lešenářské techniky) a jsme oprávněni provádět školení bezpečnosti práce, která zahrnují práce ve výškách, montáž a demontáž lešení, evropskou legislativu/euronorm 89/391/EHS, 89/654/EHS, 89/655/EHS, 89/656/EHS, 90/269/EHS a scaffold standards EN 12 811, EN 12 810, EN 1004, EN 1298, EN 39, EN 74, EN 13374.

Díky tomu, že nakupujeme lešenářské výrobky přímo u výrobců, můžeme zákazníkům nabídnout výhodné ceny. Jsme konkurenceschopní také díky minimalizaci svých nákladů.

Provádíme montáž a demontáž všech typů lešení. Zajistíme pro vás nejen plachty a ochranné sítě, ale také další doplňkový sortiment, jako jsou příhradové nosníky, podchozí lešení nebo systémové konzole.

Zaměřujeme se na potřeby zákazníků a vždy se snažíme jim vyjít maximálně vstříc. Jsme flexibilní a spolehlivá firma, která poskytuje 24 hodinový servis včetně víkendů a svátků.Naším hlavním cílem je splnit požadavky klientů na bezpečnou a rychlou montáž a demontáž lešení.

Dovezeme vám a namontuje tyto typy lešení:

Mezi naše významné zákazníky patří velké stavební firmy a instituce, které využívají špičkové služby společnosti VIP lešení, např.

 

viz reference.

Díky profesionálnímu jednání jsme si získali důvěru zákazníků, kteří se k nám vrací zpět.

Působíme v oblastech Prahy a středočeského kraje.

Na internetu najdete VIP lešení po zadání klíčových slov:chci půjčit lešení v Praze, chci půjčit lešení v Praze 5, montáž lešení v Praze nebo stavební servis v Praze.

Také si u nás můžete objednat stavební servis a kácení stromů.

Máte o naše služby zájem? Stačí vyplnit poptávkový formulářZavolejte nám nebo napište e-mail.

Kompletní lešenářské služby pouze od VIP lešení!