Jaký typ lešení je nejvhodnější pro rekonstrukci rodinného domu?

Plánujete rekonstrukci vašeho rodinného domu a nevíte jaký typ lešení zvolit? Obraťte se na odborníky, kteří vám vždy poradí optimální řešení.

Lešení si nemusíte kupovat, stačí si ho jen pronajmout. Bude to pro vás samozřejmě finančně výhodnější. Na základě dohody vám naši odborníci lešení dovezou, smontují a po ukončení prací také provedou demontáž a odvoz. Pokud budete mít nějaký problém, stačí nám zavolat. Dle dohody se zákazníkem poskytujeme 24 hodinový servis.

Nabízíme široký sortiment lešení a lešenářského příslušenství nebo doplňků. Pro rekonstrukci rodinného domu, zateplování fasády nebo střechy doporučujeme flexibilní a praktické pojízdné lešení, které má řadu výhod. Lze ho velmi snadno doplňovat a rozšiřovat. Konstrukce se dá přizpůsobit danému objektu. Kdykoliv je možné ho bez jakýchkoliv větších problémů přesouvat a to bez rozkládání celé konstrukce. Naše společnost nabízíme pojízdné lehké hliníkové lešení. Spolupracujeme s renomovanými výrobci, kteří ručí za nejvyšší kvalitu a především bezpečnost svých výrobků.

Mám si lešení koupit nebo pronajmout?

Chystáte se pustit do rekonstrukce budovy, většího objektu nebo rodinného domu? Jste stavební firma nebo soukromá osoba? Nezáleží na tom. Věřte, že ve všech případech je zapůjčení lešení vždy levnější než jeho nákup.

Lešenářské firmy nebo půjčovny lešení vám ušetří čas i peníze. Je zbytečné si kupovat drahé lešení. A jak vyřešíte jeho odbornou montáž? Pokud si lešení zakoupíte, tak musíte vyřešit jeho dopravu a montáž. Nakonec stejně budete muset vyhledat odborníky na lešenářské služby.Půjčovny lešení nabízí široký výběr lešení i lešenářského příslušenství. Poskytují komplexní lešenářské služby,(prolinkovat se záložkou Naše služby) které zahrnují dopravu na místo určení, montáž a demontáž.

Většina renomovaných společností pro vás zajistí také 24 hodinový servis včetně víkendů a svátků. Nechte své starosti na odbornících. My vyřešíme vše za vás a poradíme vám, jaký typ lešení je pro váš záměr optimální. Garantujeme kvalitu výrobků a odborně provedené práce. Jsme pojištěni pro případ způsobené škody.

Zvládnu postavit lešení svépomocí?

Budete zateplovat nebo rekonstruovat dům? Kladete si otázku, zda zvládnete postavit lešení svépomocí? Nebo si raději máte objednat odborníky? Bojíte se, že profi lešení je příliš drahé?

Pokud jste šikovný a zručný řemeslník, tak jistě vymyslíte způsob, jak a z čeho lešení postavit.  Záleží ovšem i na rozsahu stavby nebo rekonstrukce. Budete stavět lešení od země nebo se jedná o práce ve výšce? Nejdříve si zodpovězte všechny kladené otázky a pak se zamyslet, zda po domácky vyrobené lešení bude opravdu bezpečné.

Není přece nutné si lešení kupovat. Optimálním řešením je zapůjčení lešení jen na nutnou dobu rekonstrukce a využít komplexní lešenářské služby zahrnující dopravu, montáž a demontáž. Nabízíme široký sortiment lešení a lešenářského příslušenství. (Prolinkovat se záložkou Naše služby) Spolehněte se na profesionály. Pokud si u nás lešení pronajmete, tak vám ručíme za vysokou bezpečnost práce. Jsme pojištěni pro případ způsobení škody. Nechte své starosti raději na odborníky.