RD Slaný 2

Plavecký areál Kladno

RD Břevnov

Zabýváme se kompletním stavebním servisem

Sháníte profesionální firmu, která nabízí kvalitní stavební servis?

Poskytujeme komplexní stavební a lešenářské služby spojené s rekonstrukcí budov, opravami fasád, zateplením fasád a střešních plášťů.Zajišťujeme kompletní dodávky a stavby v průmyslové výstavbě, stavby nebo rekonstrukce rodinných domů a rekonstrukce interiérů.

Díky stavebním úpravám jako jsou opravy nebo zateplení fasád či střech ušetříte budoucí náklady na provoz objektu a spotřebu energií.

Garantujeme odbornost a profesionální přístup k zadaným zakázkám. Disponujeme nejmodernějším technickým zázemím a používáme nejnovější technologie.

Hledáte odborníky na kácení stromů? Odborní zaměstnanci jsou oprávněni provádět všechny lešenářské práce a s tím souvisejí také práce ve výškách. Účastní se pravidelných školení. Jsme pojištěni pro případ způsobení škody.

Poskytujeme kvalitní stavební servis v oblastech Praha a okolí a v současné době se zaměřujeme převážně na oblast Praha 5.

Na základě vaší poptávky vám zašleme předběžnou nabídku spolu s cenovou kalkulací. Stačí vyplnit poptávkový formulář, zavolat nebo napsat e-mail.

Kvalitní stavební servis od společnosti VIP lešení!